MÖBLER / Bord / Piedestal 14556112
nr 1455 6112
Piedestal
1890-tal. Höjd: 110
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:05:56
500 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr